Producenci

Kuracja życia metodą dr Clark

Dostępność: brak towaru
Cena: 35,00 zł 35.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Autorka jest dyplomowanym biologiem (ukończyła studia z wyróżnieniem na Uniwersytecie w Saskatchewan w Kanadzie). Studiowała też na Uniwersytecie McGill oraz na Uniwersytecie Stanu Minnesota, gdzie zajmowała się biofizyką i biologią komórki. W 1958 roku uzyskała stopień doktora fizjologii. W roku 1979 zrezygnowała z udziału  w rządowym programie badań poświęciła się prowadzeniu prywatnej praktyki. Sześć lat później opracowała technikę elektronicznego skanowania ludzkiego ciała.
Dzisiaj metody dr Clark, jej rezultaty i wnioski mogą poznać wszyscy.

Wystarczy przeczytać i spróbować !

” Od niepamiętnych czasów osoby, które pragną uwolnić się od dręczących ich chorób, uzależnione są od
pieniędzy. Lekarze, a nawet znachorzy i uzdrowiciele otaczają się aurą tajemniczości, kiedy używają  ziół, specyfików, lub zaklęć mających wyleczyć chorego. Dzisiejszy przemysł medyczny (służba zdrowia wraz z zaopatrzeniem i ubezpieczeniami) pochłania znaczną część zarobków ludzi pracy. Czyż nie byłoby miło,
gdyby wszyscy pracownicy  służby zdrowia mogli zająć się ogrodnictwem lub powrócić do innych prostych
i pożytecznych zajęć ? Nie byłoby cudownie, gdyby chorzy mogli do nich dołączyć ?

Najbardziej obiecującym odkryciem omówionym w tej książce jest skuteczność zwalczania wirusów, bakterii i pasożytów za pomocą prądu elektrycznego. Czy to znaczy, że możemy odwołać następne wizyty u lekarza? Oczywiście, że nie. Usunięcie intruzów z naszych organizmów nie zapewni nam wiecznego zdrowia, ale przy następnej wizycie lekarz będzie raczej odstawiał leki , a nie przepisywał następne.

Można pomyśleć, że taki wynalazek powinno się niezwłocznie opatentować. Taki był mój pierwotny zamiar, lecz dokonałam innego wyboru. Niesienie pomocy wszystkim cierpiącym pomaga zarazem mnie, moim dzieciom i wnukom, ponieważ cały świat musi wydostać się z mroku chorób i poznać prawdziwe przyczyny infekcji oraz schorzeń.

Możemy i musimy wejść w nowy wiek życia pozbawionego chorób…

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl