Szanowni Państwo. W związku z licznymi zapytaniami informujemy, że w związku z epidemią nasz gabinet jest zamknięty jednak wszystkie zamówienia wysyłkowe oraz odbiory osobiste realizowaliśmy i realizujemy na bieżąco. Wstrzymanie wysyłek nastąpi tylko w przypadku wstrzymania pracy firmy kurierskiej. Wszystkie osoby mające problem z dostawami pijawek zapraszamy do współpracy.

 

Producenci
O firmie

      Firma ABROS istnieje od 1990 roku, a od 11 lat zajmuje się handlem i stosowaniem pijawek lekarskich w ramach zabiegów hiduroterapii. W roku 2006 przez firmę ABROS został otwarty pierwszy w Polsce profesjonalny gabinet hirudoterapii, w którym od samego początku przyjmują odpowiednio przeszkoleni hirudoterapeuci. W gabinecie firmy ABROS stosowane są pijawki lekarskie z profesjonalnych hodowli, które po zastosowaniu są odpowiednio utylizowane jako odpady medyczne. W gabinecie stosowane są najwyższej jakości opatrunki i przestrzegane są wszystkie normy, a higiena i sterylność są dla naszego personelu niezwykle ważne. W gabinecie prowadzone są konsultacje, zabiegi przystawienia pijawek – leczenia pijawkami oraz zabiegi z zakresu hirudokosmetyki. Firma od 2008 roku organizuje szkolenia dla przyszłych hirudoterapeutów dając im możliwość bezpośredniego kontaktu z pacjentami w ramach staży, praktyk w gabinecie. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej firmy ABROS www.pijawki.abros.pl. Na bazie wieloletnich doświadczeń i gromadzonej wiedzy jeden z hirudoterapeutów firmy ABROS – Pan Marek Adamusiński, będąc współautorem książki w 2009 roku wydał pozycję pt. Hirudoterapia tom I. Podstawy leczenia pijawkami”.

      Firma od wielu lat zajmuje się dystrybucją i sprzedażą pijawek lekarskich zarówno w formie detalicznej jak i hurtowej. Pijawki firmy ABROS pochodzą z profesjonalnych, specjalnie wyizolowanych hodowli, gdzie sposób ich karmienia znajduje się pod ścisłym nadzorem. Firma ABROS na prośbę klienta wystawia certyfikat pochodzenia pijawek, gwarantując w ten sposób nabywcy, iż pijawki zakupione w firmie pochodzą z pewnego i sprawdzonego źródła. W związku ze zwiększającą się popularnością tej niezwykle skuteczniej metody leczenia, a także uznawaniem jakim cieszy się firma, ABROS jest dostawcą pijawek do szpitali oraz gabinetów weterynaryjnych na terenie całego kraju. Hirudoterapeuci są również częstym gościem w szpitalach i pomagają w prawidłowym przeprowadzeni zabiegu hirudoterapii. Firma od 2015 roku jest aktywnym członkiem Klastra PROMED zrzeszającego szpitale i podmioty z branży medycznej.

       ABROS od lat działa jako promotor zdrowego stylu życia i szerzenia ekologicznych i alternatywnych metod leczenia, a także promocji zdrowia. W tym celu od kilku lat poza sprzedażą i przyjmowaniem zamówień telefonicznych przyjmuje zamówienia składne poprzez niniejszy sklep internetowy. Znajdą tu Państwo zarówno pijawki lekarskie jaki i różne publikacje i książki uznane przez firmę jako warte zauważenia pozycje. Zachęcamy do ich zakupu i zapoznają się z tak ciekawą i inspirującą literaturą.

      ABROS – leczenie pijawkami to firma, która swoim wieloletnim doświadczeniem gwarantuje jakość i pewność w zakresie dobrze i profesjonalnie przeprowadzonych zabiegów oraz  sprzedawanych produktów.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl